K O N Y A C H A T S O H B E T . C O M
Konya Sohbet

Konya Sohbet

Konya Sohbet odaları ile edineceğiniz deneyimler size hayatta insanlar ile iletişimi kolaylaştıracaktır. Karatay’dan Çumra’ya, Çumra’dan Selçuklu’ya, Selçuklu’dan Beyşehir’e kadar tüm ilçelerden katılımcılarımız vardır. Konya bildiğiniz gibi Türkiye’mizin en görkemli en büyük şehirlerinden biridir.

Konya’nın havası, suyu, insanı farklıdır. Dünya’nın hiç bir yanında göremeyeceğiniz kendi kültürleri vardır. Mesela Konya’dan kız almak hiçte kolay değildir. Konya’da düğün demek şenlik demektir. Konya’da kız almak demek çuvalla para dökmek demektir. Sizi korkutmak istemem ama Konya’nın adetleri bir başkadır. Kimisine göre gereksiz, kimisine göre atalardan kalan büyük bir mirastır. Örneğin Konya’dan kız aldıktan sonra erkek tarafı düğün pilavı döker.

(Düğün pilavı : Konya adetlerine göre düğünden önce erkek tarafının bir salonda veya kendi evinin önünde büyük kazanların için de pişirilen pilav ve etin insanlara dağıtılma geleneğidir. Yanında zerde, bamya, yoğurt çorbası, içecek ve helva verilir. )

Konya Düğün Pilavı
Konya Düğün Pilavı

Eskiden ayıplanır diye parası olan da olmayan da pilavı dökmek zorunda kalıyormuş gibi hissederdi. Ancak günümüz de artık insanların gücüne göre pilav dökmesi gerektiğini herkes kavramıştır. Bu yüzden insanların ne düşündüğüne göre değil, gücünün ne yettiğine göre yapması gerekeni düşünmelidir. Çünkü eleştirdiği insanın yerinde bir gün o da bu durumu yaşayabilir.

Konya Sohbet Odaları

Konya sohbet odalarımız da keyifli dakikalar geçerebilirsiniz. Hz.Mevlana’nın şehri olan Konya, medeniyetler şehridir. Konya, Türkiye’nin en büyük yüz ölçümü sahip şehridir. Kilometre başına 54 insan düşmektedir. Bir çok şehrimize göre yerleşim de fazladır. Trafik yoğunluğu eskiden fazla olmamasına rağmen son yıllarda çok sorun yaşandığı duyumlarımız içerisindedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altaylı bu konuda çalışmalar yaptığını belirtmiştir. Kendisi Konya’nın eski Selçuklu Belediyesi başkanıdır. O dönemde Selçuklu Belediyesi maddi anlamda çok iyi durumlarda olduğu, Selçuklu’nun Uğur İbrahim Altaylı’dan memnun olduğunu bir çok kez belirtmişlerdir. Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra da bu etkisini Konya’nın genelinde de hissettirmiştir.

Konya’nın insanı ile sohbet etmek gerçekten çok farklıdır. Sohbet odaları kalitesiyle Dünya Medeniyeti Şehri insanları ile seviyeli sohbet etmek için tam adrestesiniz. KonyaChatSohbet.Com olarak kusursuz sohbet etmek için oluşturduğumuz bu odalar da %100 mobil uyumlu şekilde nerede olursanız olun sizlere en iyi sohbet deneyimini yaşatacağız. Bir önceki makalemiz olan Konya Chat makelmize de göz atabilirsiniz.

Konya Sohbet
Konya Sohbet

Konya Sohbet Chat Muhabbet Odaları

Muhabbet etmek istiyorsanız tam adrestesiniz. Bu odalarda yapacağınız kaliteli sohbetler sizlerin muasır medeniyetler seviyesine erişeceğinizi, bayanlarla seviyeli sohbetler edeceğinizi bilmenizi isteriz. Konya sohbet chat etmek için giren insanlar monoton geçen zamanları değerlendirmek istemektedir. Bekar olan konyalıların yeni aşklara yeni hayatlara yelken açmak için burada aşk arayışına girmektedir. Bayan üyelerimiz de güven sorunu yaşamaktadır. Bu güven sorununu da farklı iletişim yolları ile çözmeye çalışmak istemektedirler. Çekingen bir yapıya sahip konyalı erkekler için bu durum zor bir hale gelmektedir.

Konya-Sohbet-Odaları
Konya-Sohbet-Odaları

Konyalı Bayanlarla Chat Sohbet Yapmak

Eğer bir bayan konyalı ise kesinlikle güzeldir diyebiliriz. Konyalı kızlar avon kullanmadan güzeldir diye bir laf vardır. İşte bizim oranın kızları erkekleri etkilemeyi başarmaktadır. Sohbet etmek isteyen konyalı bayanların da buraya girerek sohbet arayışına girmektedir. Evli bayanların girmesini tasvip etmesek de evli bayan üyelerimiz de bulunmaktadır. Konya Sohbet ile sohbet etmek ayıp değildir. Bir bayan evliyse bu durum ona da engel değildir. Ama bazen bu durum farklı yönlere gitmekte ve aile dramına yol açmaktadır. İşte bu yüzden bu ortamlara girerken amacınızın ne olduğunu iyi bilmeniz gerkmektedir.

konyalı bayan sohbet
konyalı bayan sohbet

Deli Dolu Konyalılar İle Seviyeli Sohbet

Seviyeli sohbet etmek isteyen deli dolu konyalıların geneli çekingen özelliğe sahiptir. Bu durum onları sohbet etmekte biraz zorlamaktadır. Bu yüzden bayan üyeler açısından sorun teşkil etmektedir. Biraz daha cesaret etmek, biraz daha cesur olmak bu konularda kesinlikle olmazssa olmazdır. Karşıdaki insanı görmeden yazışarak sohbet etmek zordur. Karşıdaki insanın hislerini, duygularını, mimik ve hareketlerini görmeden ona bağlanmak zordur. Bu arayış içerisinde olan üyelerimiz bu durumu göz önüne alır. Seviyeli sohbet etmek bu durumda biraz güçte olsa onların dürüst olması ve yakışıklı olması daha ağır basmaktadır.

Konya Sohbet Giriş
Konya Sohbet Giriş

 

Related Post

Leave a Comment

Recent Posts

Konya Sohbet
Konya-Sohbet

Recent Posts

Konya Sohbet
Konya-Sohbet